Najpredávanejšie


Black Bronzer 1

20 - násobný bronzer, prevratný výrobok stimuluje

Cena: 0.00 € / 0.00 Sk


Detaily


Obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Intervion Slovakia, s.r.o. pri nákupe v našom  internetovom obchode.

1. Základné ustanovenia
Prevádzkovateľom portálu je spoločnosť Intervion Slovakia, s.r.o.:
INTERVION SLOVAKIA, s.r.o.
Pri Rajčianke 49
Žilina
010 01
ICO: 36407640
IC DPH: 2020100104

Tovar, ktorý je uvedený v katalógu elektronického obchodu, si môžete objednať postupom uvedeným v návode „Ako nakupovať“. Objednávky, ktoré sa uskutočnia cez náš internetový obchod sú pre predávajúceho aj nakupujúceho záväzné. V našom internetovom obchode sú CENY výrobkov uvedené vrátane DPH. Vyhradzujeme si právo na zmenu cien bez predchádzajúceho upozornenia.

2. Platobné podmienky
Náklady na dopravu tovaru, prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD, hradí kupujúci. Tovar zasielame len na dobierku, kedy je zákazníkovi účtovaný príplatok za poštovné a balné v hodnote 3,30 € s DPH. Hodnotu svojej objednávky zákazník v plnej výške uhradí kuriérovi pri prevzatí zásielky. Ihneď po obdržaní musí byť tovar skontrolovaný a prípadné škody spôsobené dopravou musia byť ihneď nahlásené dopravcovi.

3. Dodacie podmienky
Dodacia lehota je od 7 - 14 dní od záväzného potvrdenia objednávky. Po vybavení objednávky, zákazníka informujeme prostredníctvom emailu, že jeho objednávka bola zaslaná. V prípade, že objednaný tovar nebude možné zaslať podľa vyššie uvedenej dodacej lehoty, oznámime Vám predpokladaný termín dodania.
NEZODPOVEDAME   za oneskorené dodanie tovaru zavinené kuriérskou spoločnosťou alebo nesprávne zadanou adresou prijímateľa. V prípade, že si kupujúci neprevezme objednaný tovar (na základe objednávky) predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody.

4. Storno objednávky, reklamácie
V prípade, že objednávka nebola potvrdená , zákazník má právo stornovať ju. Po potvrdení objednávky sa môže zákazník dohodnúť s dodávateľom na základe vzájomnej dohody: kontakt: vion.sk@inter-vion.com.
V prípade závady výrobku kupujúci kontaktuje dodávateľa a zašle chybný tovar na adresu dodávateľa aj s popisom závady. Reklamácia bude vybavená do 14 dní od prijatia zásielky dodávateľom. Predávajúci nezodpovedá za závady, ktoré si kupujúci spôsobil sám alebo boli spôsobené neodborným používaním.

PRAJEME VAM PRÍJEMNÝ  NAKUP


 

NOVINKY


Black Bronzer 1

20 - násobný bronzer, prevratný výrobok stimuluje

Cena: 0.00 € / 0.00 Sk

Detaily2009 Všetky práva vyhradené, Intervion, spol. s r. o. Design and programming ZETAGROUP.net